Warning: Creating default object from empty value in /home/hddireki/public_html/webx_sistem/webx_kodhane/class_WebX/ics_class.php on line 0

Warning: Creating default object from empty value in /home/hddireki/public_html/webx_sistem/webx_kodhane/class_WebX/ics_class.php on line 0

Warning: Creating default object from empty value in /home/hddireki/public_html/webx_sistem/webx_kodhane/class_WebX/ics_class.php on line 0

ikonArama Yap

Filmin Süresi: --:--
İsim:(*) E-posta:(*) Mesajınız :(*)

Okuyamıyorum, kodu değiştir.

Güvenlik:(*)
iptal et
Embed Kodu: URL Kodu:
 • Su Dünyası -Water World Filmin Dili : Türkçe DublajIMDB Puanı: 6.2 / 10 Eklenme Tarihi: 06 Aralık 2012 Perşembe (bir yıl önce) İzlenme: 1 / 902 Filmi Paylaş Payla�Ÿ

  Waterworld Kevin Reynolds ve Peter Rader ve David Twohy tarafından ortaklaşa yazılmış yönettiği 1995 yılında kıyamet sonrası bilim kurgu filmidir. Bu Rader orijinal 1986 senaryosu ve aynı zamanda Charles Gordon ve John Davis ile üretilen yıldız Kevin Costner, dayanıyordu. Bu Universal Pictures tarafından dağıtılmıştır.

  Film ayarı uzak bir gelecekte. Hiçbir kesin tarihi filmin kendisi verilmesine rağmen, bunun 2500 yılında gerçekleştiğini öne sürülmüştür. [4] Kutuplardaki buzullar tamamen erimiş ve deniz seviyesinden neredeyse tüm arazi kapsayan, metre yüzlerce arttı. Filmin Dünya'nın normal görüntüsü ile başlar Evrensel logosu, alışılmadık bir varyasyon ile bunu göstermektedir, ancak giderek artan ve neredeyse tüm arazi sular altında dek Kutuplardaki buzullar eriyor, gezegenin su seviyelerini gösterir. Bir başka isimsiz antihero üzerindeki filmi merkezlerinin arsa, "Mariner", bir serserinin kim onun trimaran yelkenleri de Dünya.

  Hiç bir zamanda yapılan en pahalı film, Waterworld karışık eleştiriler yayımladı ve gişede muazzam bütçe telafi etmek mümkün oldu. Filmin vizyona eşliğinde bir tie-roman, video oyunu, ve Universal Studios Hollywood, Universal Studios Singapur ve Japonya Universal Studios az üç temalı konumlar Waterworld denir: Tüm hala 2012 itibariyle çalışan A Canlı Deniz Savaşı Muhteşem.
  Içindekiler

      
  1 Konu
      
  2 Oyuncular
      
  3. Üretim
      
  4 Yayın
          
  4.1 Gişe
          
  4.2 Kritik resepsiyon
          
  4.3 Ödüller ve adaylıklar
      
  5 Legacy
          
  5.1 Video oyunları
          
  5.2 novelization
          
  5.3 Çizgi romanlar
          
  5.4 Tema parkı gözde
      
  6 Referanslar
      
  7 Dış bağlantılar

  Arsa

  Gelecekte, Kutuplardaki buzullar erimiş, ve deniz seviyesi her kıtada kapsayan, yüzlerce metre yükseldi. İnsan nüfusu yapay adalar ve çoğunlukla eskimiş deniz gemilerden oluşan bireysel, izole topluluklar okyanus dağılmış olmuştur.

  Bir antihero drifter sadece "Mariner", yelkenleri onun trimaran denizlerde olarak bilinir. O değerli bir emtia olduğu, kir ticaret isteyen yapay bir atol girer. Daha sonra o perdeli ayakları ve solungaçları ile bir mutant, iklim değişiklikleri karşılamak için evrimsel bir adım olduğu ortaya çıkıyor. Korkulu atollers sarı çamur salamura onu havuza boğularak ona "geri dönüşüm" için oy. Azından "Smokers" olarak bilinen şu korsanlar, baskını atol, "Nord" olarak bilinen bir tüccar, kılığında Kullanmıyorum casus tarafından ihbar edilerek.

  Sigara içenler sırtında dövme Kurak bir harita ve yön gibi görünen var Enola adında bir yetim kız arıyor. Kız ve onun velisi, Helen, atol en dükkâncı, Kurak bulma umuduyla Gregor, atol uzman mucit, kaçmayı planlıyoruz. Ne yazık ki, Gregor'un kaçış yöntemi, eski paçavra yapılmış bir sıcak hava balonu, Helen ve telli Enola bırakarak, bunun üzerine onunla çok erken başlattı. O yalnızlık tercih ve onlara bir sıkıntı olmaya bulur gibi o, kendi şirketi ile huzursuz olsa da, onun hayatını kurtardı, çünkü yerine onunla bunları almayı kabul Mariner, ile kaçış. Onları Chasing sahipsiz bir petrol tankeri, Exxon Valdez ve Smokers lideri kaptanı "Deacon" dir. O Toprak Ülke'nin haritası istiyor ve Enola almaya çalışırken Mariner ile çatışmalar bir numarası vardır. Mariner tekne önemli hasara içenler sonuçları olan bir savaş sırasında Helen naif işlemlerden sonra, o öfkeyle saçlarını çok kısa keser. Bu olaydan sonra, Mariner yavaş yavaş onları ısıtır ve yüzmek için Enola öğretir.

  Kurak varolduğunu ikna Helen, Mariner onun kir bulur nerede olduğunu bilmek istiyor. Mariner, sualtı nefes mümkün, bir dalış çanı onu koyar ve o ticaret için deniz dibinden gelen kir ve diğer öğeleri toplar Denver, kalıntıları aşağı yüzüyor. Onlar sualtı iken, Deacon ve onun içenler tahta tekne, onu yakmak ve Mariner ve Helen ancak kaçmayı ederken, Enola yakalamak. Helen sualtı nefes alamıyor yana, Mariner yaşamın bir sualtı öpücüğü sonucunda, bunların her ikisi için de nefes. Onlar su yüzüne ve yönetim kurulu daha sonra Gregor tarafından kurtarılan kişilerdir Mariner trimaran, enkazı. O ilk atoll saldırı kurtulanlar regrouped olan yeni bir derme çatma atol götüren.

  Bir jet ski kullanarak, Mariner Exxon Valdez ve kurulları bu kovaladığı. Orada, Deacon, bir kutlama olan mürettebat için sigara ve Smeat (Spam benzeri konserve et) hediyeler savurma, onlar Kurak için harita bulduk ilan edilir. Hepsi satıra güverteler gitti sonra, Mariner güverte üzerine dışarı yürür ve Deacon Enola serbest bırakmadığı takdirde petrol rezervlerinin bir parlama düşmesi tehdit ediyor. Mariner petrol rezerv tankı bir delik içine parlama bırakır böylece Mariner blöf olduğunu inanarak, Deacon, reddediyor. Gemi patlar ve Mariner Gregor'un balonu bir ip tırmanma tarafından Enola ile kaçar. Deacon, hala hayatta, Enola için bir kepçe yapar, ama Helen onu suya düşmesine neden alnından vurur metal bir nesneye atar. O denize düşmek Enola neden hatlardan birini vurmak, balon, belinde tabanca ve sürgünler çıkarır. Deacon ve diğer iki içenler, tüm jet kayaklar, Enola üzerinde birleşir. Mariner bileğinin etrafına bir bungee kablosu bağlar ve jet ski çarpışır ve patlayabilir gibi su onu çekerek, Enola kapmak için aşağı atlar.

  Gregor eski ve püskü China Airlines dergi kullanarak Asya sembolleri tercüme haritası, deşifre. O da enlem ve boylam koordinatlarını olduğunu anlar ve bu yönde onun balon yönetiyor. Grup hala deniz seviyesinden, Everest Dağı zirvesine çıkıyor Kurak, bulur. Gregor, Enola, Helen ve diğerleri adada toprak ve en Enola ebeveynlerin iskeletler bulabilirsiniz. Onlar yeniden adada uygarlık başlar, ama Mariner o terk etmelidir karar verir. Enola, Mariner gidiyor duymak üzülmemiş, neden olduğunu sorar. O karada aittir ve okyanus, onun sadece evde, onu çağıran olmadığını açıklıyor. O kapalı plaj ve yelkenleri yeni bir ahşap tekne inşa.
  Döküm

      
  Mariner olarak Kevin Costner
      
  Deacon olarak Dennis Hopper
      
  Helen olarak Jeanne Tripplehorn
      
  Enola olarak Tina Majorino
      
  Eski Gregor olarak Michael Jeter
      
  Drifter # 2 olarak Kim Coates
      
  Nord olarak Gerard Murphy
      
  R. D. Mercan Enforcer olarak Arayın
      
  Sigara Ledger Guy Robert Joy
      
  Sigara içen doktor olarak John Fleck
      
  Sigara Plane Pilot olarak Jack Black
      
  Sigara Düzlem Gunner (Ed), John TOLES-Bey
      
  Priam olarak Zakes Mokae
      
  Sab Shimono, Leonardo Cimino, ve Mercan Elders olarak Zitto Kazann
      
  Rick Mercan Gatesman # 1 olarak Avilés
      
  Mercan Banker olarak Jack Kehler
      
  Atoller # 7 olarak Chris Douridas
      
  Hydroholic olarak Robert A. Silverman
      
  Hellfire Gunner (Chuck) Neil Giuntoli
      
  Sigara Derinlik Ölçer Guy William Preston
      
  Kemik olarak Sean Whalen
      
  Smitty Robert LaSardo
      
  Djeng olarak Lee Arenberg

  Üretim

  Film daha önce Robin Hood üzerinde birlikte çalışmış Costner ve Reynolds arasındaki dördüncü işbirliğini işaretlenmiş: Prince of Thieves (1991), Fandango (1985), ve Rapa Nui (1994), Costner coproduced olan ikincisi fakat yıldız vermedi . [5] Waterworld Mad Max 2 atıf David Twohy tarafından cowritten oldu: büyük bir ilham kaynağı olarak Road Warrior. Her iki film yönetmeni olarak Dean Semler istihdam. Gene Hackman, James Caan, Laurence Fishburne ve Gary Oldman tüm Deacon rolü geri çevirdi. [Kaynak belirtilmeli] Anna Paquin Enola oynamak için ilk tercihi oldu. [Kaynak belirtilmeli]

  Üretim sırasında, filmin maliyet aşımları ve üretim bir dizi aksilik tarafından rahatsız edildi. Evrensel başlangıçta 100 milyon dolarlık bir bütçe yetkili, ancak üretim maliyetlerini sonunda yaklaşık $ 175 milyon zamanda bir film üretimi için bir rekor toplamı koştu. Çekimler iki yıl sonra filmi Titanik kullanılan benzer büyük bir yapay deniz suyu muhafaza içinde yer aldı; Hawaii kıyılarında Pasifik Okyanusu'nda bulunan oldu. Final sahnesi de Krallar Vadisi olarak adlandırılan Big Island, Waipio Vadisi çekildi. Üretim bir kasırga sırasında ayarlanır multi-milyon dolarlık çöküşü ile engellenmiştir. Ek filme Los Angeles, Huntington Plajı ve Santa Catalina Adası gerçekleşti, ve Kaliforniya Kanal Adaları.

  Üretim kişisel deniz taşıtları (PWC), özellikle Kawasaki jet kayaklar farklı özellikli. Kevin Costner, haftada 6 gün çalışarak, 157 gün boyunca sette oldu. Diye bir fırtına yakalandılar zaman onun trimaran direğinin bağlı iken [kaynak belirtilmeli] bir noktada, o neredeyse öldü. [Kaynak belirtilmeli] Laird Hamilton, tanınmış sörfçü, birçok su sahneleri için Kevin Costner'ın dublörü oldu. Onun jet ski Maui ve Big Island arasındaki yakıt bitti zaman jet-ski ile set çevrildi Hamilton, geçici denizde kayboldu. O bir Sahil Güvenlik uçak tarafından fark edilmeden önce saatlerce sürüklendi ve kurtarıldı. [Kaynak belirtilmeli] terk jet ski Lanai adada kıyıya zaman, o alınan ve ev sürdü. Dublör koordinatörü Norman Howell bir sualtı sahnesi çekerken dekompresyon hastalığı muzdarip ve helikopter tarafından Honolulu bir hastaneye kaldırıldı. O potansiyel olarak yaşamı tehdit eden hastalık hızla iyileşti ve iki gün sonra sete döndü. [Kaynak belirtilmeli] o üretim sırasında denizanası tarafından üç farklı zamanlarda stung sonra Tina Majorino Costner tarafından "Denizanası Candy" lakabı verilmiştir. [Kaynak belirtilmeli]

  [6] James Newton Howard yeni skor yazmak için getirildi, bu filmin fütüristik ve maceracı tonu zıt, "çok etnik ve kasvetli" çünkü Mark Isham skoru bildirildi Costner tarafından reddedildi. Joss Whedon son dakika senaryo üzerinde yeniden yazar ve daha sonra "cehennem yedi hafta" olarak nitelendirdi yapmak setine uçtu. [7]

  Hawaii eyaleti. [8] Dedikodular boldur devasa film üretiminin bir sonucu olarak kendi ekonomisine katma fazla 35.000.000 $ olduğunu, bu filme aşırı bütçe, Kevin Costner yönetmeni Kevin Reynolds ateş Rootkitler koştu ve son birkaç vurduktan sonra sahneleri kendisi. [kaynak belirtilmeli] Diğer söylentiler Reynolds ateş değildi öneririz, ama sadece iki hafta seti yürüdü filme bıraktı. [kaynak belirtilmeli] onların rapor çatışmalar rağmen, yönetmen ve yıldız History Channel mini dizisi için neredeyse yirmi yıl sonra yeniden bir araya Hatfields & McCoys.

  Jeanneau İleri Teknolojiler 'çoklu gövde bölümü Lagoon tarafından inşa yarış trimaran esinlenerek; özel bir 60 ayak (18 m) Yat Marc Van Peteghem ve Vincent Lauriot-Prevost tarafından tasarlanan ve Lagoon tarafından Fransa'da inşa edilmiştir. İki sürümleri, mesafe çekimler için oldukça standart bir yarış trimaran ve closeup çekim için bir efekt yüklü transforme trimaran inşa edildi. İlk trimaran Nisan 1994 2 başlatılan ve 30 knot (56 km / h; 35 mph) aştı. Aynı yılın Eylül ayında [9] dönüştüren sürümü ilk olan sal bir tür olarak filmde görüldü üç- kanatlı yumurta çırpıcı yel değirmeni. Gerektiğinde, kolları tam yarış yüksekliğe gizli mast artırılırken yel değirmeni kanatları dümdüz edeceğini tetiklenen olabilir. Bir patlama daha önce gövde içinde gizli ve iki yelken otomatik açıyordu edildi, ortaya çıktı. Bir kez dönüşüm bu sürümü tamamlamak oldu aslında yelken, olmasa yanı sıra özel yarışçı. [9] ilk tekne Universal Studios Florida bir göl saklanır ve ikinci San Diego, California bölgesindeki özel ellerde olmasıdır. [Verebilir 9]
  Bırakın
  Gişe

  Film # 1 gişede girmiştir. [10] [11] En İyi Ses Akademi Ödülü (Steve Maslow, Gregg Landaker ve Keith A. Wester) için aday gösterildi. [12]

  Üretim ve onun pahalı fiyat etiketi kaçak maliyetleri nedeniyle, bazı eleştirmenler "Fishtar" [13] ve "Kevin Kapısı", [14] İştar ve Cennetin Kapısı flop atıfta nitelendirdi.

  175.000.000 $ (değil 235.000.000 $ [2] toplam harcama için daha 60.000.000 $ idi pazarlama ve dağıtım maliyetleri de dahil olmak üzere), bunu yapmak için görünüyordu Kuzey Amerika gişe dolar 88 milyon hasılat elde etti film bir bütçe ile tüm zamanların gişe bombası. Bu rakam stüdyo tarafından harcanan toplam maliyeti aşan bile filmi 264.000.000 $ dünya çapında, toplam yabancı gişe 176.000.000 $ ile, yurtdışı iyisini yaptım. [3] Ancak, bu hesaba yüzdesini almaz genellikle yukarı yarısı için tiyatrolar korumak olduğunu gişe brüt. [2] Waterworld bir kâr ettiğini başarılı ev videosu satışları kadar değildi. [15]
  Kritik resepsiyon

  Film için Çağdaş değerlendirmeleri karışık. Roger Ebert Waterworld dedi:. "Maliyet tartışması bir kenara, Waterworld bazı büyük setleri, bazı ilginç fikirleri ve benimle kalacak bir kaç resim ile iyi bir fütüristik aksiyon filmi olduğunu Daha iyi olabilirdi, bu, daha iyi olabilirdi ve Bu gördük mutsuz değilsin o marjinal resimlerden biri. beni karakterler umurumda yapılmış olabilir, ama oldukça tavsiye edemez. "[16] Reelviews Film İncelemeleri James Berardinelli filmin birkaç savunucularından biriydi bunu "Bugüne kadar Hollywood'un en lüks özelliklerinden biri" olarak nitelendirdi. Şöyle yazdı: "hikayesi canlandırıcı eylem olduğunu ve Waterworld kaydeder ne eski Batılıların ve Mel Gibson Mad Max sinema geleneği, bu film iyi kaçan eğlence sağlar perde arkasında Herkes yaptıklarından olmamasına rağmen.. aplomb ve sonuç kendi parçası gözler ve kulaklar için bir şölen. "[17]

  Metacritic, filmin "Karışık ya da ortalama yorum" aralığında, 54/100 bir "metascore" vardır. [18] Çürük Domatesler, filmin% 42 'lik bir Tomatometer skor ile "çürük" puan ve bir ortalaması alınır 5.1 derece. Ancak, filmin sayfasında "En Eleştirmenler" arasında, filmin% 75 bir skor ve zaman toksik vızıltı muzdarip olsa "olmanın kritik imtiyaz 6.4/10 bir ortalama puanı ile" taze "sertifikasına sahiptir onun açıklaması, Waterworld sonuçta iddialı bir tekleme şudur: bazı iyi anları ile abartılı bir bilim-kurgu filmi ve aptal olanlar bir sürü "[19].
  Ödülleri ve adaylıkları
  Ödül Konu Adayı Sonucu
  Akademi Ödülleri Steve Maslow, Gregg Landaker ve Keith A. Wester Karıştırma İyi Ses Adaylık
  Saturn Ödülleri En İyi Bilim Kurgu Filmi Aday
  En İyi Kostüm John Bloomfield Adaylık
  BAFTA Film Ödülleri En İyi Görsel Efekt Michael J. McAlister, Brad Kuehn, Robert Spurlock ve Martin Bresin Adaylık
  Altın Ahududu Ödülleri Kötü Resim Aday
  Kötü Aktör Kevin Costner Adaylık
  En Kötü Yönetmen: Kevin Reynolds'ın Adaylık
  En Kötü Yardımcı Aktör Dennis Hopper Won
  Miras

  Film, bir 1995 Gottlieb Amusements (Premier sonra, her ikisi de anda dağılmış) tilt makinesi. [20] de dahil olmak üzere formları bir dizi içinde paketlenen idi
  Video oyunları

  Filmi dayalı Video oyunları Super Nintendo, Game Boy, Sanal Boy ve PC için serbest bırakıldı. Orada Sega Genesis için bir sürüm olduğu için, ama bu iptal ve sadece Sega Kanal kullanılabilir oldu. Oyunun bir Sega Saturn versiyonu da planlandı ve gelişme tamamlanmıştır ancak Genesis meslektaşı gibi aynı zamanda serbest bırakmak için önce iptal edildi. Super Nintendo ve Gameboy sürümleri yalnızca İngiltere ve Avustralya'da mevcut idi. Super Nintendo ve Sanal Boy sürümleri Ocean Software tarafından serbest iken, PC sürümü Interplay tarafından serbest bırakıldı. Oyunu olumsuz yorumlar aldı; kötü Sanal Boy oyunu hiç bunun için üretilen 22 oyun dışında serbest olarak Sanal Boy sürümü kutlandı [kime göre?].
  Novelization

  Bir kravat-roman Max Allan Collins tarafından yazılmış ve Ok Kitaplar tarafından yayımlandı. Novelization filmin dünya ile ilgili olarak daha ayrıntılı bir gider.
  Çizgi romanlar

  Bir netice çizgi roman dört konu mini dizi Waterworld başlıklı: Leviathan Çocuk 1997 yılında Acclaim Comics tarafından piyasaya sürüldü. Kevin Costner, onun benzerini çizgi roman için kullanılmak üzere izin vermedi, Mariner farklı görünüyor yani. O geldi ve neden farklı olduğu hakkında ipuçları toplar gibi hikaye Mariner arka katlı bazılarına açıklık getiriyor. Komik Kutuplardaki buzullar ve dünya çapında sel erime olası nedeni üzerinde genişler ve Deacon en Kullanmıyorum örgütü verilen yeni bir kötü adam, "Leviathan", tanıtır. Mariner mutasyon evrimle değil genetik mühendisliği tarafından ve onun kökeni "Deniz Eater", filmde balıkçı sahnesi sırasında görülen deniz canavarı olanlara bağlantılı olabileceğini neden olabilir ihtimalini de komik ipuçları.
  Tema parkı gözde
  Ana madde: Waterworld: A Canlı Deniz Savaşı Spectacular

  Filmi dayalı Universal Studios Hollywood, Universal Studios Japan, ve Universal Studios Singapore konumlar vardır. Helen sadece kendisini filmin olayları atlattı Deacon, takip bulmak için, Kurak kanıtı Mercan döner gibi gösterinin arsa, filmin hemen sonra gerçekleşir. Mariner, ondan sonra hemen ulaşmasını Deacon yenilgiler ve Mercan patlar ise Kurak geri Helen alır.

  Etiketler: Su Dünyası -Water World full izle, Su Dünyası -Water World türkçe dublaj izle, Su Dünyası -Water World, Su Dünyası -Water World tek part film izle, Su Dünyası -Water World full hd izle, Su Dünyası -Water World izle, Su Dünyası -Water World hd full izle

Bu film hiç yorumlanmamış ilk yorumu atan sen olmak istemezmisin?

 • Dünya Savaşı Z 2013 – World War Z izle Altyazılı7.3Dünya Savaşı Z 2013 – World War Z izleÇin’de ortaya çıkan ve hızla tüm dünyaya yayılan bir virüs sonucu bütün insanlığın sonu gelmek üzeredir. Sevdiklerini de yitiren ve artık kaybedeceği bir şeyi kalmayan Gerry L...Dünya Savaşı Z 2013 – World War Z izle Altyazılı izle
 • Dünya Savaşı Z – World War Z türkçe dubaj izle Türkçe Dublaj7.1Dünya Savaşı Z – World War Z türkçe dubaj izleSenzombi kıyamet değil mi geldiğini gördü ? Değil tabii ki gerçek kıyamet , sadece 16 düzine farklı zombi kitap, grafik roman , oyun ve TV veba gibi dünyada alarak gösterir , ve sadece ,pasta p...Dünya Savaşı Z – World War Z türkçe dubaj izle Türçe Dublaj izle
 • Hayalet Dünya – Ghost World Online HD Tek Part Full Türkçe Dublaj Film İzle HDdirekizle.com Altyazılı7.5/10Hayalet Dünya – Ghost World Online HD Tek Part Full Türkçe Dublaj Film İzle HDdirekizle.comRebecca (Scarlett Johansson) ve Enid okuldan yeni mezun olmuş iki yakın arkadaştır. İkisi de hayatın genel gidişatından sıkılmış olsalar da, Rebecca bir yerde çalışıp kendine ev tutmaya karar verir. Daha karamsar olan ...Hayalet Dünya – Ghost World Online HD Tek Part Full Türkçe Dublaj Film İzle HDdirekizle.com Altyazılı izle
 • Dünya Savaşı Z 2013 – World War Z izle Altyazılı7.3Dünya Savaşı Z 2013 – World War Z izleDünya Savaşı Z 2013 – World War Z izle Çin’de ortaya çıkan ve hızla tüm dünyaya yayılan bir virüs sonucu bütün insanlığın sonu gelmek üzeredir. Sevdiklerini de yiti...Dünya Savaşı Z 2013 – World War Z izle Altyazılı izle
 • Yeni bir ülkede - İn america Türkçe Dublaj7.7Yeni bir ülkede - İn americaTipi göçmek hikayelerinden farklı olarak irlandadan amerikaya göç eden Sarah ve Johnny yerleştikleri yeni ülke yeni semtte tanıştıkları insanlar yedikleri içtikleri ve yaşadığı olayların ha...Yeni bir ülkede - İn america Türçe Dublaj izle
 • Sana Kadar Türkçe Dublaj izle Türkçe Dublaj5.3Sana Kadar Türkçe Dublaj izleBir aile babasının (Bateman), bekar ve çapkın bir aktör olan en iyi arkadaşıyla (Reynolds) vücut değiştirmesi ile gelişen olayları anlatacak olan film... fragmana bayıldım bayıldım,çok güzel film...Sana Kadar Türkçe Dublaj izle Türçe Dublaj izle
 • Pippa Lee’nin Özel Yaşamı - The Private Lives of Pippa Lee Altyazılı6.3Pippa Lee’nin Özel Yaşamı - The Private Lives of Pippa LeePippa Lee Private Lives Rebecca Miller tarafından yazılan ve yönetilen bir 2009 Amerikan dram filmi. Senaryo aynı başlığın onu romanına dayanıyor. Film 59. Berlin Uluslararası Film Festivali'nde 9 Şubat 2009 tarihinde pr...Pippa Lee’nin Özel Yaşamı - The Private Lives of Pippa Lee Altyazılı izle
 • Ölümsüz Polisler – R.I.P.D. 2013 HD izle Altyazılı5.4Ölümsüz Polisler – R.I.P.D. 2013 HD izleNick (Ryan Reynolds) yakın zamanda öldürülmüş bir polistir. Gözlerini açtığı yeni dünyada Rest in Peace adlı polis departmanına dahil olur. Bu bölümün amacı, dünyada su...Ölümsüz Polisler – R.I.P.D. 2013 HD izle Altyazılı izle

ikonSİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

ikonKATEGORİLER

ikonSİNEMA HABERLERİ